Okolica

Ryn to malownicza miejscowość w sercu województwa warmińsko-mazurskiego. Jednego z najbardziej zielonych regionów Polski. Strategiczna lokalizacji Villi w niedalekim sąsiedztwie Mikołajek, Giżycka, Mrągowa oraz Olsztyna dodatkowo zwiększa atrakcyjność i pobytu i możliwości spędzania czasu.

Sprawdź co możesz zobaczyć w okolicy!

Ryn – 550m do centrum

Zamek krzyżacki

Jedna z głównych atrakcji turystycznych Rynu. Zamek powstał pod koniec XIV wieku.
Budowle wzniesiono między dwoma jeziorami, które naturalnie tworzyły obronną fosę. Zamek pełnił funkcję militarną oraz gospodarczo – administracyjną, to właśnie tą drogą przechodziły zapasy do całego zakonu. Po zakończonej renowacji budynku pełni on rolę Mazurskiego Centrum Kongresowo – Wypoczynkowego.

travel
Horton Tower

Wieża ciśnień

Budowla została wzniesiona w XIX wieku. Zabytkowa wieża ciśnień znajduje się na malowniczym wzgórzu w otoczeniu starego cmentarza ewangelickiego.

Mikołajki – 18km

Ships and boats anchored in old port of Drapetsona Piraeus Greece, sunny day.

Port Żeglugi Mazurskiej

Słynne rejsy szlakiem Wielkich Jezior Mazurskich w sezonie letnim to najczęściej odwiedzana atrakcja turystyczna miasta.

Jezioro Mikołajskie

Jedno z piękniejszych jezior Mazur. Położone jest w słynnej Krainie Wielkich Jezior Mazurskich. Na północy łączy się z jeziorem Tałty

View of Lake Skadar from the heights
Type entertainment complex. The popular resort with pools and water parks in Turkey. Luxury Hotel

Park wodny Tropikana

Słynny park wodny mieszczący się w Hotelu Gołębiewskim. Niekwestionowana atrakcja dla najmłodszych, dzięki obecności zjeżdżalni wodnych, a także dla dorosłych. Chwilę relaksu można tu przeżyć w saunie, jacuzzi, tężni solankowej, a także podczas profesjonalnego masażu.

Wieża widokowa

Niepowtarzalna panorama Mikołajek. Wejście na słynną Wieżę Widokową w Mikołajkach pozwala również na poznanie malowniczych okolic, m.in.:
– j. Łuknajno tworzące rezerwat przyrody
– j. Śniardwy
– j. Mikołajskie

Woman tourist on the observation deck, viewing platform Hohenzol

Zarezerwuj termin już teraz!